Hamilelikte Beslenme

Webinar

18 Mayıs 2022 Çarşamba,
14:00 - 15:00

zoom

Tüm soru işaretlerini bitiriyoruz!

Hamileliğin ilk ayından itibaren anne adayının oluşturduğu beslenme alışkanlıkları bebeğin hayatı boyunca sürdüreceği beslenme alışkanlıklarının temelini oluşturur. Anne karnındaki çocuğu en çok ne besler? Hamilelikte ne yenmez? Gebelikte takviye gerekli mi?

Tüm sorularınızın cevabı bizde! 18 Mayıs Çarşamba saat 14.00'da Dyt.Özge Uğur ‘’Hamilelikte Beslenme'' konulu sunumuyla tüm endişelerinizi giderecek. Kaydınızı yaptırmak için acele edin.

Panelist

Özge Uğur

Diyetisyen

Diyetisyen Özge Uğur 1999 İstanbul doğumlu. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Yüksek Onur ile mezun oldu. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi bölümünde 3. Sınıf çift anadal öğrencisi. Okulunda 1 sene boyunca Beslenme ve Diyetetik Bölümü Kulubü’nde yönetim kurulunda yer aldı. Yeni başlayacak öğrencilere yol göstermek amacıyla kurulan BAUMAP’te gönüllü olarak 1 sene mentorluk yaptı. BAUDANS kulubünde 2 sene boyunca dans eğitimi aldı. TOG ve KAÇUV gönüllüsü. Sporcu beslenmesi, anne çocuk beslenmesi, yetişkin hastalıklarında beslenme, enteral parenteral beslenme, TBS, Karbonhidrat sayımı, fitoterapi gibi bölümüyle ilgili hemen her alanda eğitime katıldı. Özel hastane (4), devlet hastanesi (1) klinik (2), toplu beslenme sistemleri (2) stajları yaptı. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde öğrenci asistanı olarak çalıştı. Mesleğini seven, elinden geldiğinin her zaman en iyisini yapmaya çalışan bir diyetisyen olma yolunda kendini geliştirmeye devam ediyor.

Program

Hamilelikte Beslenme Webinar

14:10 - 15:00

Hamilelikte nasıl beslenmeli?

Özge Uğur

Kayıt Ol

18 Mayıs 2022 Çarşamba, 14:00 - 15:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin Webinar Kayıt Formu KVK Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin